Novinky
Tradiční akce pro vodáky, cyklisty a pěší turisty "Zamykání Mrliny" proběhne v neděli 8.10.2017 na trase Bučický mlýn - Rožďalovice - Křinec - Nymburk. Podrobnosti později trasa a časy jako obvykle.

Lodě objednávejte v půjčovně lodí Dronte nebo na tel. 602 825 869) více..
Děkujeme všem za účast.
více..
INSTRUKCE PRO 16.4. 2017. Prosíme vodáky, aby svá auta nechali pokud možno doma, využili možnost jízdy autobusem a předešli dopravním problémům na úzké příjezdové cestě.


více..
Zimní mrlina v bílém hávu více..

Mapovací akce na horním toku Mrliny z Bartoušova do Příchvoje proběhla v sobotu 4. února 2017.

více..

Zobrazit všechny novinky
Hledáme spolupracovníky

LABSKÁ STEZKA o.s. HLEDÁ SPOLUPRACOVNÍKY

z Polabí, z krajských měst na Labi, z Nymburska nebo odkudkoliv
náplň práce: práce s mapami, PC, grafika, organizační práce, administrativa, web, pořadatelství, jednání s partnery apod.

INFORMACE NA 777 55 66 90, nebo email: info@labskastezka.cz

.
Projekt Greenway Mrlina : Stezka Greenway Mrlina v souběhu s řekou Mrlinou (po hrázích anebo mimo ně) spojí Nymburk a Jičín. Jsme ve stadiu vyhledávání možností vedení bezpečných tras pro pěší a hlavně cyklisty k prameni Mrliny ale nyní hlavně z Kopidlna do Jičína.

O našich akcích napsali...

12. října 2011 - Nymburský deník : Kolmo na pramen Mrliny
Foto z akce "Kolmo na pramen Mrliny" naleznete zde


9. ledna 2011 - Putování s Eliškou a Janem: Letošní první zimní putování bylo spojeno i s připomínkou výročí korunovace Jana Lucemburského a Elišky Přemyslovny. Avízo na akci nám zveřejnila například obec Vestec, přes kterou se při celodenním putování procházelo.

29. května 2010 - Putování s Eliškou: Letní putování s Eliškou bylo doprovázeno návštěvou Křineckého zámku.

11. dubna 2010 - Putování s Eliškou: Druhé putování s Eliškou Přemyslovnou se uskutečnilo na jaře a jednalo se o vodácký sjezd Mrliny spojený s úklidem břehů.

17. ledna 2010 - Putování s Eliškou: V lednu 2010 se uskutečnilo první zimní putování s Eliškou Přemyslovnou od Křineckého zámku až do Nymburka. Média o něm informovala: