Novinky
Jen hrstka nejodvážnějších se v neděli 8.října 2017 sešla na louce pod Bučickým mlýnem, aby zamknula Mrlinu a posléze se vydala na plavbu do Nymburka, byl přitom i reportér Nymburského deníku.
více..
Tradiční akce pro vodáky, cyklisty a pěší turisty "Zamykání Mrliny" proběhne v neděli 8.10.2017 na trase Bučický mlýn - Rožďalovice - Křinec - Nymburk. Podrobnosti později trasa a časy jako obvykle.

Lodě objednávejte v půjčovně lodí Dronte nebo na tel. 602 825 869) více..
Děkujeme všem za účast.
více..
Zimní mrlina v bílém hávu více..

Mapovací akce na horním toku Mrliny z Bartoušova do Příchvoje proběhla v sobotu 4. února 2017.

více..

Zobrazit všechny novinky
Hledáme spolupracovníky

LABSKÁ STEZKA o.s. HLEDÁ SPOLUPRACOVNÍKY

z Polabí, z krajských měst na Labi, z Nymburska nebo odkudkoliv
náplň práce: práce s mapami, PC, grafika, organizační práce, administrativa, web, pořadatelství, jednání s partnery apod.

INFORMACE NA 777 55 66 90, nebo email: info@labskastezka.cz

.
Projekt Greenway Mrlina : Stezka Greenway Mrlina v souběhu s řekou Mrlinou (po hrázích anebo mimo ně) spojí Nymburk a Jičín. Jsme ve stadiu vyhledávání možností vedení bezpečných tras pro pěší a hlavně cyklisty k prameni Mrliny ale nyní hlavně z Kopidlna do Jičína.

O našich akcích napsali...

12. října 2011 - Nymburský deník : Kolmo na pramen Mrliny
Foto z akce "Kolmo na pramen Mrliny" naleznete zde


9. ledna 2011 - Putování s Eliškou a Janem: Letošní první zimní putování bylo spojeno i s připomínkou výročí korunovace Jana Lucemburského a Elišky Přemyslovny. Avízo na akci nám zveřejnila například obec Vestec, přes kterou se při celodenním putování procházelo.

29. května 2010 - Putování s Eliškou: Letní putování s Eliškou bylo doprovázeno návštěvou Křineckého zámku.

11. dubna 2010 - Putování s Eliškou: Druhé putování s Eliškou Přemyslovnou se uskutečnilo na jaře a jednalo se o vodácký sjezd Mrliny spojený s úklidem břehů.

17. ledna 2010 - Putování s Eliškou: V lednu 2010 se uskutečnilo první zimní putování s Eliškou Přemyslovnou od Křineckého zámku až do Nymburka. Média o něm informovala: